Prof. Dr. M. Levent Alimgil

Adresimiz
Hakkı Yeten Cad No 23 Vital Fulya Plaza Kat 8 Teşvikiye / İstanbul

İletişim
+905462170810

Randevu Alın

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz!

Arşivler: Services

Bebeklerde Göz Problemleri

Bebeklerde Göz Problemleri Görme duyusu anne karnında gelişimini tamamlamamıştır, doğduğumuz andan itibaren hızla gelişmeye başlar. En hızlı ve Read More »

Çocukluk Çağında Şaşılık

Çocuğumun Gözü Kayıyor (Şaşılık Var) Çocukluk döneminde ebeveynlerin çocuklarını bizlere getirme sebeplerinin başında gözde kayma şüphesi gelir.  Read More »

Katarakt

Katarakt Var Dediler Katarakt gözümüzün içinde yer alan merceğin şeffaflığını yitirmesidir. En önemli sebebi yaşlanmadır. Bunun dışında göz Read More »

Göz Tansiyonu

Göz Tansiyonum Yüksek Çıktı Göz tansiyonunuz yüksek çıktığında (19-20 mmHg üstü) glokom hastalığından şüphelenir ve bir takım tetkikler Read More »

Kornea Nakli

Kornea Nakli Ne Demek? Kornea gözün en dışında yer alan şeffaf bir dokudur. İyi bir görme keskinliğine sahip olmanın temel şartlarından biri Read More »

Yakın Görme Problemi

Yakını Göremiyorum İnsanların büyük çoğunluğunda 40-45 yaş arasında yakını görememe sorunları başlar. Aslında bu durum gözün ve merceğinin Read More »

Sarı Nokta Hastalığı

Sarı Nokta Varmış Sarı nokta diye bilinen bölge retinanın bize en keskin görmeyi sağlayan maküla bölgesidir. Sarı nokta hastalığı olarak Read More »

Göz Önünde Uçuşma

Göz Önünde Uçuşma, Işık Çakması Göz önünde uçuşmalar olması genellikle 60 yaş üzerindeki hastalarda gördüğümüz bir belirtidir. Çoğu kez gözün Read More »

Kontakt Lens

Kontakt Lens Kullanmak İstiyorum Günümüzde kontakt lens endüstrisi, bilinen tüm göz bozuklukları için seçenek üretmiş durumdadır. Miyop, Read More »

Lazer Olabilir miyim?

Lazer Olabilir miyim? Kırma kusurlarının düzeltilmesinde her geçen gün daha sıklıkla kullandığımız Excimer Laser teknolojisi hızla gelişmekte ve Read More »